MARMARİS MANŞET

MARMARİS ÖDÜLLE DÖNDÜ

MARMARİS ÖDÜLLE DÖNDÜ

İstanbul’da 30 Ocak – 2 Şubat tarihleri arasında düzenlenen 24. Emitt Fuarı’nda Marmaris, ödülle döndü. Marmaris’e turizm merkezleri dalında ‘En iyi destinasyon tanıtımı’ ödülü verildi.

Dünyanın 4. büyük turizm fuarı olan Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı EMİTT’te Marmaris birlikteliğin gücünü bir kez daha gösterdi. Marmaris Belediyesi, meslek odaları ve otellerin yer aldığı 112 metrekarelik stant ziyaretçilerin yoğun ilgisini çekti. Standı belediye başkanları ve firma temsilcileri de ziyaret etti. Marmaris standı ayrıca Emitt tarafından ödüle de layık görüldü. Marmaris’e turizm merkezleri dalında ‘En iyi destinasyon tanıtımı’ ödülü verildi.

2020’DEN UMUTLUYUZ

Konuklarla tek tek ilgilenen Marmaris Belediye Başkanı Mehmet Oktay, EMİTT’in çok başarılı geçtiğini belirterek, “Marmaris’e olan ilgi bizi çok memnun etti. Gerek kurum yöneticilerimiz gerekse otel temsilcilerimiz de ilginin çok yoğun olduğunu dile getiriyor. 2020 sezonuna hazırlandığımız şu günlerde yaptığımız çalışmaların tümü, sezonu en verimli şekilde geçirmeye yönelik. gerek yurt dışında gerekse yurt içinde katıldığımız fuarlarda Marmaris’i en doğru şekilde tanıtarak sezonu rahat bir biçimde geçirmeyi hedefliyoruz” dedi.

Marmaris’e her sezon on binlerce misafir getiren İngiliz seyahat acentesi Thomas Cook şirketinin iflas etmesinin etkilerini de değerlendiren Oktay, “Erken rezervasyonlar ve tanıtımlar sayesinde 2020 yılında bu şirketin iflasından kaynaklı oluşan boşluğu dolduracağımızı inanıyorum” ifadesini kullandı.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
error: Content is protected !!