MARMARİS MANŞET

MAVİYE ULAŞMAK BİZİM ELİMİZDE

MAVİYE ULAŞMAK BİZİM ELİMİZDE

Marmaris Belediye Başkanı Mehmet Oktay, vaka artışlarına karşı vatandaşı ve esnafı uyarmaya devam etti. Hafta sonu mesaisini de bu işe ayıran Oktay, yeni sezon vurgusunda bulunarak, “Mavi olabilmek için lütfen tedbirlere harfiyen uyalım” diye konuştu.

Koronavirüs vakalarındaki artış Marmaris Belediye Başkanı Mehmet Oktay’ı da harekete geçirdi. Geçtiğimiz hafta boyunca esnafı ziyaret ederek kurallara uyulması konusunda uyarılarda bulunan Oktay, hafta sonu mesaisini de bu işe ayırdı.

VAKA SAYISI ARTTI

Cumartesi günü Aktaş mevkiindeki restoranları ziyaret eden Oktay hem mekan işletmecileri hem de müşterilerle sohbet etti. Marmaris’teki vaka sayısının çok arttığını söyleyen Oktay, maske, mesafe, hijyen kurallarına uymalarının önemini tekrar hatırlattı. Oktay, pazartesi günü de Sevgi Yolu’nda ziyaretlerde bulundu.

SEZONU UNUTURUZ

Oktay, “Maalesef vaka sayıları artıyor. Bu dört gözle beklediğimiz turizm sezonu için çok riskli bir durum. Eğer böyle devam ederse 2021 sezonunu da unutmak zorunda kalırız. Yasakların tekrar gündeme gelmesi bunun da ötesinde turist gelmesi bizlerin kurallara uyup uymamamıza bağlı. Hepimizin çok hassas olması gerekiyor. Mavi olabilmek için lütfen tedbirlere harfiyen uyalım” diye konuştu.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
error: Content is protected !!