MARMARİS MANŞET

MEHMET OKTAY KADINLAR GÜNÜ’NÜ KUTLADI

MEHMET OKTAY KADINLAR GÜNÜ’NÜ KUTLADI

Marmaris Belediye Başkanı Mehmet Oktay, 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü’nde kadın personelin gününü kutladı. Ayrıca sağlık ocağında görev yapan kadın sağlıkçıları da ziyaret etti.

Marmaris Belediye Başkanı Mehmet Oktay, Dünya Emekçi Kadınlar Günü’nü bir dizi ziyaretle kutladı. Oktay ilk olarak Marmaris Müzesi Müdürü Şehime Atabey ile bir araya geldi. Marmaris’in ziyaretçi alan en önemli noktalarından biri olan Müze ile ilgili önümüzdeki yaz dönemine yönelik çalışmaların konuşulduğu ziyarette Başkan Oktay, Müdür Atabey’in Kadınlar Günü’nü de kutladı.

KADIN PERSONELİ UNUTMADI

Başkan Oktay önce Ek Hizmet Binası, sonra da İçmeler Ana Hizmet Binası’nda çalışan kadın personelin gününü kutlayarak hediye verdi. Kadın personelle toplu fotoğraf da çektiren Oktay, “Marmaris’e verdiğiniz emek, kattığınız değer için bir kez daha teşekkür ediyorum. Sizlerin desteğiyle ilçemizi çok daha güzel noktalara getireceğimize inancım tam” diye konuştu.

SAĞLIKÇILARI ZİYARET ETTİ

Mehmet Oktay, Merkez Sağlık Ocağı’nı da ziyaret ederek kadın sağlıkçıların gününü kutladı. Son bir yıldır doktorundan hemşiresine kadar tüm sağlık personelinin büyük bir fedakarlık gösterdiğini söyleyen Oktay, “Pandemi sürecinin en başından beri günlerce sevdiklerini görmeden, ailelerinden uzak kalarak, kendi canlarını bile düşünmeden hastalarının iyileşmesi için büyük çaba gösteren tüm sağlıkçılarımıza bir kez daha teşekkür ediyorum. Ancak kadın sağlıkçılarımızın daha büyük fedakarlık gösterdiğini biliyoruz. Bu vesileyle bir kez daha teşekkür ediyor, kadınlar gününüzü kutluyorum” dedi. Başkan Oktay, sağlık ocağına muayene için gelen vatandaşların da gününü kutladı.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
error: Content is protected !!