MARMARİS MANŞET

Milletimiz Tedbirlere uyuyor

Milletimiz Tedbirlere uyuyor

Koronavirüs (Covid-19) salgını ile mücadele kapsamında, salgının önlenmesine yönelik ülke genelinde eş zamanlı Türkiye Huzur Güven uygulaması yapıldı. Uygulama kapsamında Muğla’da vatandaşların alınan tedbirlere azami ölçüde uydukları gözlemlendi.

Koronavirüs (Covid-19) salgını ile mücadele kapsamında, salgının önlenmesine yönelik daha önceden alınan tedbirlerin denetimi ve sosyal izolasyonun sağlanması amacıyla ülke genelinde eş zamanlı Türkiye Huzur Güven Uygulaması yapıldı.

Türkiye Huzur Güven Uygulaması kapsamında, Muğla’da 117 ekip ve 615 personelimizin katılımıyla 1086 işyeri, 107 park ve bahçe, 30 mesire ve yürüyüş alanları ile 999 araç ve 1824 şahıs denetimi gerçekleştirildi.

Uygulama sırasında vatandaşlar; zorunluluk olmadığı sürece dışarı çıkılmaması, evlerinde kalmaları, çıkılması halinde ise sosyal mesafenin korunması ve maske kullanması konularında ekip ve görevlilerimiz tarafından sık sık uyarılarak alınan tedbirlere uymaları istendi.

Yapılan denetimler sonucunda vatandaşlarımızın alınan tedbirlere azami ölçüde uydukları gözlemlenirken, tedbirlere aykırı hareket ettikleri tespit edilen şahıs, araç ve işyerlerine gerekli yasal cezalar uygulandı.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ