MARMARİS MANŞET

“MİLLİ GURURUMUZ”

“MİLLİ GURURUMUZ”

Marmaris 1923 Spor Kulübü U-14 futbol takımının 2006 doğumlu forvet oyunucu Onat Tüzün, U-14 Milli Takım Ege Bölge Karmasına seçildi.

U-14 Milli Takım Seçmelerinin Ege Bölge karması etabı İzmir Bornova Aziz Kocaoğlu Stadyumunda yapıldı.
Milli Takım Karmasın da Marmaris’i temsil eden Onat Tüzün göstermiş olduğu performans ile başta Milli Takım Antrenörleri olmak üzere, ayrıca tüm scoutların dikkatini çekmeyi başardı.
Mücadele ettikleri her kategoride başarıdan başarıya koşan, Muğla İl şampiyonlukları bulunan Marmaris 1923 Spor Kulübü Başkanı ve Antrenörü Görkem Murat Dinç, çok çalışmanın karşılığını aldıklarını söyledi.
U-14 Milli Takım Ege Bölge Karmasına 2006 doğumlu forvet oyuncusu Onat Tüzün ile katılan Dinç, bu başarıdan dolayı büyük gurur ve mutluluk duyduğunu, takımında ki bir çok sporcusunun bu başarıyı yakalayacak kapasitede olduğunu belirtti. Takımın hem Başkanı, hem Antrenörü olan Dinç, “Yaz, kış demeden her yaş branşı ile farklı çalışma programları uyguluyoruz. Kulübümüzün Antrenörleri Ayhan Tungaz ve Tarık Yiğit Egeli ile beraber gece gündüz çalışıyoruz. Başarımızda en büyük destekçilerimiz ve her zaman yanımızda olan saygıdeğer Velilerimize çok teşekkür ediyorum” dedi.

“ÇALIŞMAMIZIN EMEĞİNİ ALDIK”

Dinç çalışmalarına devam edeceklerini belirterek, “Marmaris ve Ülke Futbolunun gelişmesi için, yeni yeteneklerin keşfi çerçevesinde antrenmanlarımıza ara vermeden devam ediyoruz. Çocuklarımız Geleceğimiz sloganı ile çıktığımız bu yolda Marmaris halkından ve değerli büyüklerimizden sponsorluk desteği bekliyoruz” diye konuştu. U-14 Milli Takım Ege Bölge Karmasına seçilen Onat Tüzün şu ifadelere yer verdi, “ Bölge karmasına seçilmemde en büyük katkı Görkem Hocam ve Nevzat Hocamdır. Başta hocalarım olmak üzere takımımızda yer alan bütün arkadaşlarıma teşekkür ederim. Oynadığımız maçlarda takım arkadaşlarımın desteği ve attıkları birbirinden güzel paslar olmasa ben gol atamaz ve bu kadar iyi oynayamazdım. En iyisi olmak için ve Milli Takım kadrosunda yer almak için daha çok çalışacağım” şeklinde konuştu.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
error: Content is protected !!