MARMARİS MANŞET

Muğla Valisi’nden Güçbirliği’ne destek

Muğla Valisi’nden Güçbirliği’ne destek

Bodrum Güçbirliği Derneği yönetim kurulu, Muğla Valisi Orhan Tavlı’yı ziyaret ederek çalışmaları hakkında bilgi verdi. Çalışmaları dikkatle dinleyen Vali Tavlı, toplum yararına olacak tüm çalışmalarda derneğe destek olacağını söyledi.

Bodrum Güçbirliği Derneği yönetim kurulu üyeleri, Muğla Valisi Orhan Tavlı’yı makamında ziyaret etti. Oldukça sıcak bir ortamda gerçekleşen görüşmede dernek yönetim kurulu başkanı Serdar Kayhan, vali Tavlı’ya 1 aylık çalışmaları anlattı. Kayhan’ı dikkatle dinleyen Orhan Tavlı, çalışmalar hakkında sık sık not aldı.

Bodrum Güçbirliği Derneği olarak 1 aylık sürede bir çok öğrenciye burs sağlanmasına aracılık ettiklerini belirten Kayhan; “Sayın valimizle 20 dakika planlanan görüşme, 1 saat 10 dakika sürdü. Bodrum’un sorunlarını ve çözüm önerilerini tartıştık, kendisiyle işbirliği içinde bu sorunların üzerine gideceğimizi belirttik. Dernek olarak hayırsever bir işadamından 100 adet tablet temin edilmesini sağlayarak, Bodrum’da ihtiyaç sahibi çocuklarımıza ulaştırılmasını sağlıyoruz. Turgutreis’e 8 derslikli anaokulu yaptıracağız. Projemiz ve yerimiz hazır. En kısa sürede başlıyoruz. Yahşi Eğitim Uygulama Okulu’nun bir çok ihtiyacını karşıladık, karşılamaya devam ediyoruz. Ayrıca bazı dernek üyelerimiz okulların ihtiyacını karşılıyor. Bunlarla birlikte 2017 depreminde Mumcular’da ki evi büyük hasar görmüş, 4 çocuklu bir annenin evinin güçlendirilmesi ve tadilatını üstlendik. Bodrum’da riskli binaların tespiti konusunda farkındalık çalışmalarımız devam ediyor. Bu çalışmalarımız ve diğer görüşmelerimiz hakkında Muğla Valisi Orhan Tavlı’ya bilgi verdik ve desteğini istedik. Sayın Valimize içten karşılaması,  ilgisi ve desteği için çok teşekkür ederiz. Bodrumumuz ve Muğlamız için çok çalışmaya devam edeceğiz. Henüz çok kısa süre olmasına rağmen Bodrum Güçbirliği’ne Bodrumlular’ın bu kadar çok ilgi göstermesi, motivasyonumuzu arttırıyor. Destek veren tüm Bodrum’a çok teşekkür ederiz” dedi. 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
error: Content is protected !!