MARMARİS MANŞET

MUĞLA’DA İSTİFA DEPREMİ

MUĞLA’DA İSTİFA DEPREMİ

DYP Muğla İl Başkanı Gizem Saatçi ve ilçe başkanları, toplu olarak istifasını açıkladı. Saatçi, “ Kurmuş olduğum tüm Muğla İlçe Başkanları ve il Başkanlığı olarak toptan istifamızı ettik” diye konuştu.

Doğru Yol Partisi (DYP) Muğla İl Başkanı Gizem Saatçi ve İlçe Başkanları toplu olarak istifa etti.  İstifa ettiklerini dile getiren İl Başkanı Gizem Saatçi, “Ben göreve geldiğimde Kasım ayından bu yana, beş adet ilçe başkanlığı kurdum. Başta milli gazeteler olmak üzere, yerel gazeteler de partimi Muğla’da kapatılan bir parti konumundayken, Muğla’nın parlayan yıldızı yaptım. Belediye başkanları kamu kuruluşları derken, tüm özel reklam şirketleri billboardlar olmak üzere 2’nci defa Doğru Yol kurulduğundan bu yana radyo, TV olmak üzere 100 adet genel başkanımızı yayına çıkarttım. Partimiz için seçim şarkısı yaptım karşılığı, telefonum dinlenerek paylaşım yapanların laflarına inanarak genel başkanım onun için yapmış olduğum tüm çalışmaları bir kenara atarak Aygül hanımın da provokasyonuyla ziyareti iptal etmiştir. Ben ve kurmuş olduğum ilçe başkanlarım olmak üzere tüm Muğla il teşkilatlarının azlini sunarım. Seydikemer, Datça, Menteşe, Ortaca ve Muğla İl Başkanlığı toptan istifamızı başına sunduk” dedi.

“DEĞİL İKTİDAR OLMAK, BARAJI DAHİ GEÇMEK İMKANSIZDIR”

Gizem Saatçi, istifa sebebini şöyle açıkladı: “Muğla İl Başkanlığımı satmak için uğraşan, kaçak elektrik kullanan, bir sene kira ödemeyen, telefonları dinlettiren partimin itibarını sıfıra indiren, herkese burada genel başkan yardımcısı olarak yalan söyleyip ticaret yapan Abdurrahman Karayel’e inanan ve defalarca söylememize rağmen başka kişiler hakkında da azlini gerçekleştirmeyen genel başkanımızla değil iktidar olmak, barajı dahi geçmek imkansızdır. Tüm Muğla olarak istifamızı ettik. Pazartesi savcılığa suç duyurusunda bulunuyorum”

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
error: Content is protected !!