MARMARİS MANŞET

“MUĞLA’YA HİZMET ETMEKTEN ŞEREF DUYUYORUM”

“MUĞLA’YA HİZMET ETMEKTEN ŞEREF DUYUYORUM”

Ak Parti Muğla İl Başkanı Kadem Mete, 1 Şubatta yapılacak olan il kongresi öncesi, istişare kurulu toplantısının sonuncusunu Marmaris’te gerçekleştirdi. İl Başkanı Mete, 28 yıldır yaşadığı Muğla’ya hizmet etmekten şeref duyduğunu ve 1 Şubatta yine bu imkanı verecek olan delegelerimizdir dedi.

AK Parti İl İstişare Kurulu toplantısı Marmaris Pineta Deluxe otelde Muğla İl Başkanı Kadem Mete, Marmaris İlçe Başkanı Ceyhun Gökmen, İlçe yönetim Kurulu üyeleri, İlçe Kadın Kolları Başkanı Ayşegül Uslu Töredi, Belediye Meclis Üyeleri, il delegelerinden Ak Parti önceki dönem Marmaris Gençlik Kolları Başkanı ve Muğla İl yönetiminden Ahmet Karaboğa ve diğer il delegelerinin katılımıyla gerçekleşti.

Açılışta konuşan Ak Parti Marmaris İlçe Başkanı Ceyhun Gökmen, 7’inci olağan AK Parti Muğla İl Kongresi’nin 1 Şubatta yapılacağını söyledi. Ak Parti Muğla İl Başkanı Kadem Mete’nin kendisinin siyasete girmesine vesile olan bir siyasetçi olduğunu ifade eden Gökmen, “ Kadem başkanımız döneminde Muğla’nın 13 ilçesinin 7’sini Ak Parti Belediyeciliği ile tanıştırdı. İnşallah bundan sonraki dönemde de Kadem başkanımızın Muğla Büyükşehir Belediyesi’ni ve diğer ilçeleri Ak Parti’ye kazandıracağını düşünüyorum. Biz de Marmaris ilçe yönetimi olarak 1şubattan itibaren daha da çok çalışarak, Marmaris’i Ak Parti belediyeciliği ile tanıştıracağız, genel seçimlerde de oyumuzu arttıracağız” dedi.

Daha sonra konuşan Muğla İl Başkanı Kadem Mete, diğer bütün ilçeleri ziyaret ettiklerini ve en son olarak kendi seçim bölgesi olan Marmaris’te olduklarını söyledi. İl Başkanı Mete, “ İl Başkanlığı dönemimde hakkımda daha önce çok şey söylendi. Bu dedikodular arasında Muğla’da en uzun süre görev yapan il başkanlığı görevini ele geçirdim. 12 senedir il ve ilçe başkanlığı görevlerinde bulundum. Bu süre içerisinde basında niye değişmem gerektiği konusunda çıkan haber Muğlalı olmadığım ile alakalı. Doyduğum yere olan, yaklaşık 28 yıldır yaşadığım bu memlekete hizmet etmekten ayrı bir şeref duyuyorum. Kongre tarihimiz 1 Şubat olarak belirlendi. 1 Şubatta nihai kararı verecek olan siz ilçe delegelerimizsiniz. Her birinizi AK Parti Muğla il Kongremizde oylarınızı kullanmaya davet ediyorum.” dedi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
error: Content is protected !!