MARMARİS MANŞET

PİR SULTAN ABDAL’A YENİ BAŞKAN

PİR SULTAN ABDAL’A YENİ BAŞKAN

Pir Sultan Abdal Kültür Derneği Marmaris Olağan Genel Kurulu geçtiğimiz hafta sonu gerçekleştirildi. Mevcut Başkan İlyas Toprak’ın beyaz ve Mehmet Ali Akyol’un sarı liste olarak seçimlere girdiği yarışta sarı liste kazandı.

Pir Sultan Abdal Kültür Derneği Marmaris Şubesi Olağan Genel Kurulu yapıldı. İki adayın yarıştığı seçimin kazananı, kullanılan 303 oyun 161’ni alan Mehmet Ali Akyol oldu.Pir Sultan Abdal Kültür Derneği Marmaris Şubesi Olağan Genel Kurulu yapıldı. Şube Başkanlığı için mevcut Başkan İlyas Toprak ve Mehmet Ali Akyol yarıştı. Mehmet Ali Akyol’un aday olduğu sarı liste 161 oy, İlyas Toprak’ın aday olduğu beyaz liste ise 138 oy aldı.
YÖNETİM KURULU
Pir Sultan Abdal Kültür Derneği Yönetim Kurulu, “ Mehmet Ali Akyol, Pınar Kılıç Efe, Nurcan Koç, Cem Torun, Ethem Tüfekçi, Süleyman Mermer ve Ergun Şahinoğlu. Yedek Liste, “ Yücel Sarıkaya, Haydar Kureş, Mahmut Yılmaz, Mehmet Şahinoğlu, Kemal Engin Ekinci, Bedi Yiğit ve Hüseyin Doğan. Denetim Kurulu, “ H.Ferudun Eraslan, Halil Karapınar ve Ali Kırlı. Denetim Kurulu Yedek, “ Mehmet Hasbioğlu, Cemil Akyüz ve Hüseyin Karabulut. Üst Kurulu Delegeleri, “ Zülal Akyüz, Musa Şahin, Özgür Uysal, Ezgi Seray, Hüseyin Koç, Emre Zık, Cem Torun,Ersun İnce, Hasan Erol, Hüseyin Kutlu olarak belirlendi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
error: Content is protected !!