MARMARİS MANŞET

Polis Amca Kütüphanesine Yapı Kredi ‘den Destek

Polis Amca Kütüphanesine Yapı Kredi ‘den Destek

Yatağan İlçesinde teşhir edilmekte olan Polis Amca isimli çocuk kütüphanesine destekler aralıksız olarak gelmeye devam ederken, Yapı Kredi Bankası ‘nın duyarlı çalışanları da temin ettikleri kitaplarla destek verdiler.

Bilindiği gibi Muğla ‘nın Yatağan İlçesinde Polis Amca isimli çocuk kütüphanesinin teşhir edilmesine geçtiğimiz günlerde başlanmış ve Yatağan İlçesinden de kütüphaneye destekler yoğun bir şekilde gelmeye başlamıştı. 

 Yatağan Kaymakamlığı, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Sinanbey İlkokulu Müdürlüğü ‘nün koordinesinde İlçe Emniyet Müdürlüğü ile ortaklaşa kurulacak olan çocuk kütüphanesine bu kez de Yapı Kredi Bankası ‘ndan destek geldi. Yapı Kredi Bankası Yatağan Şubesi ‘nin duyarlı çalışanları da kitaplar temin ettikler. Temin edilen kitaplar Yapı Kredi Bankası Yatağan Şube Müdürü  Banu Güldoğan tarafından Polis Amca Kütüphanesinde teşhir edilmek üzere İlçe Emniyet Müdürü Tümer Yılmaz ‘a teslim edildi.

Polis Amca isimli çocuk kütüphanesinden   kitapların  ödünç olarak alınması ve verilmesi esnasında, yüksek düzeyde dezenfeksiyon sağlayan yeni nesil anti-mikrobiyal bir çözelti  ile de dezenfekte edileceği de yetkililer tarafından belirtilmişti. Dileyen vatandaşlar da kullanılmamış olmak kaydıyla kurulacak olan  kütüphaneye kitap hibe edebilecekler.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
error: Content is protected !!