MARMARİS MANŞET

Polis Amca Kütüphanesine Yoğun Destek

Polis Amca Kütüphanesine Yoğun Destek

Yatağan İlçesinde teşhir edilmekte olan Polis Amca isimli çocuk kütüphanesine destekler gelmeye devam ediyor.
Bilindiği gibi Muğla ‘nın Yatağan İlçesinde Polis Amca isimli çocuk kütüphanesinin teşhir edilmesine geçtiğimiz günlerde başlanmıştı.
Yatağan Kaymakamlığı, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Sinanbey İlkokulu Müdürlüğü ‘nün koordinesinde İlçe Emniyet Müdürlüğü ile ortaklaşa kurulacak olan çocuk kütüphanesine dstekler gelmeye devam ediyor. Bu kez de Yatağan Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Kuzu ile TURMAK Limited Şirketinin Yetkilileri Necmettin Turgut ve Çağlar Sever temin ettikleri hikaye kitaplarını kütüphaneye hibe ettiler.
Yatağan İlçesinin seçkin ve köklü okulları arasında gösterilen Sinanbey İlkokulu ‘nda teşhir edilecek olan kütüphane ile ”Polis dostunuz, arkadaşınızdır.” fikri benimsetilerek, mevcut olan polis sevgisinin daha da arttırılması hedefleniyor.
Polis Amca isimli çocuk kütüphanesinden kitapların ödünç olarak alınması ve verilmesi esnasında, yüksek düzeyde dezenfeksiyon sağlayan yeni nesil anti-mikrobiyal bir çözelti ile de dezenfekte edileceği de yetkililer tarafından belirtilmişti. Dileyen vatandaşlar da kullanılmamış olmak kaydıyla kurulacak olan kütüphaneye kitap hibe edebilecekler.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
error: Content is protected !!