MARMARİS MANŞET

RALLİ SONRASI VANDALLIĞA ORTAK TEPKİ

RALLİ SONRASI VANDALLIĞA ORTAK TEPKİ

27 yıl aradan sonra Bodrum’da ilk kez düzenlenen ralli organizasyonu olan “BOTAV Rally Bodrum” ödül töreni sonrasında çıkan olaylarla ilgili Bodrum Belediye Başkanı ve BOTAV Başkanı Ahmet Aras ve oda başkanları tarafından ortak basın açıklaması düzenlendi.

Bodrum Ticaret Odası Toplantı Salonu’nda gerçekleşen basın açıklamasında, Bodrum’da her türlü şiddet olayının karşısında olunacağı ve Bodrum’a yakışmayan bu tip insanların Bodrum’da istenmediği dile getirildi.

Toplantının açılış konuşmasını Bodrum Belediye Başkanı ve BOTAV Başkanı Ahmet Aras gerçekleştirirken ardından BODTO Başkanı Mahmut Serdar Kocadon, İMEAK Deniz Ticaret Odası Bodrum Şubesi Başkanı Orhan Dinç, TÜRSAB Bodrum Bölge Temsil Kurulu Başkanı Yüksel Aslan, Bodrum Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Erdoğan Başeymez ve Bodrum Denizciler Derneği Başkanı Erol Erdoğan yaptıkları konuşmalarda; Bodrum markasını kimsenin kirletemeyeceğini belirterek olayları çıkartanlara yönelik sert tepki gösterdiler.

BU VANDALLIĞI TÜRKİYE’YE HAYKIRMAK İÇİN BURADAYIZ

Ortak basın toplantısının konuşan Başkan Ahmet Aras şunları söyledi:

 “Karya Otomobil Sporları Kulübü öncülüğünde, Bodrum Tanıtma Vakfı’nın destekleriyle ve Türkiye Otomobilciler Federasyonu (TOSFED) işbirliğinde Bodrum’a çok yakışan bir organizasyonun sonuç değerlendirmesini yapmak üzere toplandık. Aslında mükemmel şekilde organize edilip devam eden bu organizasyon, ödül töreniyle bile örnek olarak gösterilmişken, ödül töreninin akabinde kendini bilmez bir kaç hadsizin sergilediği çirkin davranışlardan dolayı basında farklı bir şekilde yer almıştır. Biz, oda başkanlarımız ve sivil toplum kuruluşu yöneticileri olarak bu vandallığı, bu magandalığı, bu şiddeti, bu kendini bilmezliği bütün Türkiye’ye haykırmak için buradayız. “

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
error: Content is protected !!