MARMARİS MANŞET

SAĞLIKÇILARA ORGANİK ÇİLEK

SAĞLIKÇILARA ORGANİK ÇİLEK

Sağlıkçılara çilek dağıtımı yapan Öztürk, “ Sağlıkçılarımızın bugünlerde yanında olmak istedim”

Marmaris Çamlı mahallesinde 50 dönüm arazide organik sebze ve meyve yetiştiren eski 30 yıllık sağlıkçı Metin Öztürk, Marmaris’teki ikisi özel olmak üzere 3 hastanenin acil servislerine organik çilek dağıttı.

Marmaris  Çamlı mahallesinde 5 yıldan bu yana 50 dönüm arazide organik sebze ve meyve yetiştiren eski 30 yıllık sağlıkçı Metin Öztürk, Marmaris’teki ikisi özel olmak üzere 3 hastanenin acil servislerine organik çilek dağıttı. Öztürk, “Hastanelerin acil servislerinde hangi şartlar altında görev yapıldığını çok iyi bilirim. Bu nedenle de organik ürün yetiştiricisi olarak hiç değilse bu günlerde yanlarında olmak istedim” dedi.

Marmaris de ilk organik tarım sertifikasına sahip bir üretici olduğunu belirten Öztürk, “Çilek üretimi için 2 bin 400 çeşit kalıntı analizi yaptık. Üretimimiz tam anlamıyla organik. 30 yıl sağlık camiasında hizmet vermiş birisiyim. Acil servislerde ne güçlüklere görev yapıldığını çok iyi bilirim. Böyle günlerde hem meslektaşlarımı ziyaret etmek hem de bahçemizin ürünlerinden tattırmak istedim” diye konuştu.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
error: Content is protected !!