MARMARİS MANŞET

ŞAHIS İŞLETMELERİNE MÜJDE!

ŞAHIS İŞLETMELERİNE MÜJDE!

Marmaris Ticaret Odası Başkanı Mutlu Ayhan’ın ve TOBB’un girişimleri ile şahıs işletmelerine İşe Devam Desteği – Küçük İşletme Can Suyu Kredisi hazırlandı. Mali cirosu 3 milyonu TL’ yi geçmeyen şahıs işletmesine 25 bin TL’ye kadar kredi desteği sağlanacak

HALKBANKASI’NDAN KÜÇÜK İŞLETME CAN SUYU KREDİSİ

Halk Bankası tarafından verilen krediden yararlanan işletmeler başvurdukları takdirde 25 bin TL limitli kredi kartından da faydalanabilecek. Şahıs işletmelere ciddi katkı sağlayacak destekle ilgili Marmaris Ticaret Odası yazılı bir açıklama yaptı. Başvuruların Halk Bankası internet sitesi üzerinden yapılacağının belirtildiği açıklamada, “Odamizi tarafından yapılan talepler neticesinde Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) girişimiyle Odamıza kayıtlı gerçek kişi şahıs işletmelerine Halkbankası’ndan İşe Devam Desteği – Küçük İşletme Can Suyu Kredisi hazırlanmıştır.”denildi.

CAN SUYU KREDİSİNİN ŞARTLARI NELER?

Esnaf Destek Paketi’nden faydalanamayan Sanayi, Ticaret, Sanayi ve Ticaret Odaları ile Ticaret Borsaları ve Deniz Ticaret Odalarına kayıtlı olan, kesinleşmiş son mali yıl sonu cirosu 3.000.000 TL ’yi aşmayan, gerçek kişi (şahıs işletmesi),  firmalar risk grubuna göre azami 25.000 TL’ye kadar krediden yararlanabilecektir.

Kredi vadesi * 6 Ay Anapara ve Faiz Ödemesiz Dönemli*  olmak üzere toplam 36 Ay’dır. Kredi geri ödemeleri, sadece Aylık Eşit Taksitli şekilde yapılacaktır. (Faiz oranı yıllık %7,50, komisyon oranı peşin %0,75 şeklindedir.)  Ayrıca başvuru yapıldığı takdirde 25.000 TL limitli Paraf KOBİ Kart kullanımından da faydalanabilecekler.

NASIL BAŞVURULACAK?

Küçük İşletme Can Suyu Kredisi kapsamındaki Nakit Kredi ve Paraf KOBİ Kart başvuruları, 

Sadece www.halkbank.com.tr ve www.halkbankkobi.com.tr üzerinden online olarak alınacaktır.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
error: Content is protected !!