MARMARİS MANŞET

Sanatçı Neco, Karaca’yı ziyaret etti

Sanatçı Neco, Karaca’yı ziyaret etti

Neco sahne adıyla bildiğimiz sanatçı Tahir Nejat Özyılmazel, Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca’yı makamında ziyaret etti.

Ziyarete Belediye Başkan danışmanı Yavuz Topateş de katılım sağladı. Sanatçı Tahir Nejat Özyılmazel, “Fethiye’ye il geldiğimde sene 1969’du. 2 arkadaş Ege Bölgesi’ni merak ettiğimiz için hazırladığımız sırt çantalarıyla seyahate çıkmıştık. Eski zamanlarını da biliyorum. Ben ülkeme aşığım ama ege bölgesine ayrı aşığım. Dünyanın hiçbir yerinde yok. Fethiye’ye tatile geldim. Bugün Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca ile tanışma fırsatı buldum. En karlı günüm bugün. Türkiye’de ilk defa Kayaköy ve bu bölgenin belgeselini çeken kişi benim. O yüzden Fethiye’nin tarihine de hayranım” dedi. Ziyaret sohbet havasında devam etti.

Neco kimdir?
Neco sahne adıyla bildiğimiz Tahir Nejat Özyılmazel 1948 yılında Yozgat’ta dünyaya gelmiştir. Şarkıcı ve oyuncu olan Neco, Pertevniyal Lisesi’nden mezun olmuştur. Türkiye Millî Olimpiyat Komitesi üyesidir ve Beşiktaş Jimnastik Kulübü’nde birçok kez yöneticilik görevinde bulunmuştur. 20 Ocak 1975’te Oya Germen ile evlenmiştir. Bu evliliğinden iki kızı vardır: 15 Ağustos 1978 doğumlu Zeynep Özyılmazel ve 24 Ekim 1979 doğumlu köşe yazarı olan Ayşe Özyılmazel.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
error: Content is protected !!