MARMARİS MANŞET

SAVAŞ MAĞDURU UKRAYNALI ÇOCUKLAR MARMARİS’TE

SAVAŞ MAĞDURU UKRAYNALI ÇOCUKLAR MARMARİS’TE

Ukrayna’nın Donetsk bölgesindeki savaşta babalarını kaybeden asker çocukları bir haftalık tatil için Marmaris’e geldi. Savaş mağduru çocukları Muğla Kültür ve Turizm İl Müdürü Zekeriya Bingöl ziyaret etti.

Ukrayna Büyükelçisi Andrii Sybiha tarafından Marmaris İçmeler Mahallesindeki Orka otelde karşılanan çocuklar bir hafta boyunca tatil yapacaklar. Ukrayna’dan gelen yaklaşık 40 çocuk bir hafta boyunca Muğla’nın çeşitli turizm bölgelerini de ziyaret etmesi bekleniyor.

Kültür ve Turizm İl Müdürü Zekeriya Bingöl, “Ukrayna’da Donetsk bölgesinde yaşanan savaşta asker babalarını kaybeden yaklaşık 40 çocuk otel Yönetim Kurulu Başkanı Turgut Torunoğulları tarafından ağırlanıyor. Bölgemiz son yıllarda Ukrayna’dan gelen turistlerde büyük artış yaşıyor. Bu gibi etkinliklerle de bu artışı sürdürmek istiyoruz. Bu etkinliği düzenleyen Turgut Torunoğullarına teşekkür ediyorum. Babalarını savaşta kaybeden 40 çocuğumuz ile bir araya geldik. Müdürlük olarak üzerimize düşen sorumluluklarımız ne olursa yerine getireceğiz. Sayın Büyükelçi Andrii Sybiha’ya da katkıları için teşekkür ediyorum” dedi

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
error: Content is protected !!