MARMARİS MANŞET

Sesler ve Renkler Sergisi Açıldı

Sesler ve Renkler Sergisi Açıldı
 1. Uluslararası Marmaris Kadın ve Sanat Festivali etkinlikleri kapsamında yer alan Sesler ve Renkler Sergisi Marmaris Kaymakamı Ertuğ Şevket Aksoy ve Aksaz Üs Komutanı Tuğamiral İbrahim Kurtuluş Sevinç’in ziyaretleri ile açıldı.
  Kalimerhaba Derneği Başkanı Selma Sonat’ın “sanat engel tanımaz” diyerek katıldığı açılışa Marmaris Esnaf Odası Başkanı Mehmet Ayyıldız ve Marmaris Milli Eğitim Müdürü Züleyha Aldoğan’ın yanı sıra birçok sivil toplum kuruluşunun temsilcisi ile sanatseverlerden oluşan seçkin bir davetli topluluğu eşlik etti.
  “İki Müzisyen Bir Sergi – Renkler ve Sesler” Aysun Timurcan ve Dilara Elagözlü dostluğunun müzikte, sanatta kesişmesinin sergisi olarak davetlilere görsel ve işitsel bir şölen yaşattı.
  Sanatçılara teşekkür belgeleri Marmaris Kaymakamı Ertuğ Şevket Aksoy ve Aksaz Üs Komutanı Tuğamiral İbrahim Kurtuluş Sevinç tarafından verildi.
  Açılış Marmaris Filarmoni Promenat Orkestrasının Fuaye Konser ile renklendi.
  Orkestrayı oluşturan Marmaris Filarmoni Derneği Başkanı Ahmet Altınöz (Çello), Abdullah Kezler (Keman) Mehmet Dayıoğlu (Piyano), Yıldırım Özkaraman (Bas Gitar), Opera Sanatçısı Ayşe Suda, Aysun Timurcan (Gitar)ve Dilara Elagözlü (Yan Flüt) ikilisine eşlik ettiler.
  Hikmet Akçelik ve partneri dansları ile dinletiye renk kattılar.
  Birbirinden güzel şarkıları seslendiren orkestra izleyenlerin alkışlarını aldı. Aysun Timurcan yeni çıkacak albümünün tanıtımını ilk kez 16. Uluslararası Marmaris Kadın ve Sanat Festivali’nde yapmaktan duyduğu mutluluğu dile getirerek, -Güzel şarkılar, güzel insanlar içindir “Hayat Sanatla Güzel” dedi.
  Sergi 28 Mart 2021 tarihine kadar açık kalacak ve Pazar hariç her gün saat 11.00 – 18.00 arası ziyaret edilebilecek.
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
error: Content is protected !!