MARMARİS MANŞET

SİZİ ZOR DURUMDA BIRAKMAK İSTEMİYORUZ

SİZİ ZOR DURUMDA BIRAKMAK İSTEMİYORUZ

Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanı Adem Zeybekoğlu tarafından yapılan yazılı basın açıklamasına AK Parti Muğla İl Tanıtım Medya Başkanlığı cevap verdi

Açıklamada CHP’nin ve CHP il başkanının ilkesiz bir siyaset güttüğü ifade edilirken “Netice olarak biz sizi ilkeli bir siyasete davet ederek sizi zor durumda bırakmak istemiyoruz. Siz Muğla’ya getirdiğimiz ve getireceğimiz hizmetlerin Kanalizasyon konusunu çözün yeter.” Denildi.

Yazılı basın açıklamasında şu ifadelere yer verildi.

“DEV REKLAM PANOLARINA PARA HARCANMASIN”

“ Dünyanın en güzel şehirlerinden biri olan Muğla’mız, deyim yerindeyse bir yeryüzü cenneti. Amacımız odur ki bu güzel topraklarda yaşayan insanımızın yaşam kalitesi artsın. Yerel yönetimdeki idarenin yanlış ve keyfi uygulamaları son bulsun. Ülkemizin en çok yağış alan şehirlerinden bir olan bu şehirde insanlar fahiş fiyatlara su tüketmesin.

Plansız düzenlemelerle şehir trafiği keşmekeş olmasın. Dev reklam panolarına şahsi reklamlarla Muğlalı vatandaşımızın parası harcanmasın. Şoför esnafına eziyet çektirilmesin. Kanalizasyon ve alt yapı artık tamamlansın. Bu yüzyılda sokaklarda hala vidanjörler dolaşmasın. Devletimizin devasa yatırımlar yaparak şehrimizi bir eğitim kentine dönüştürmesine yerel yönetim de destek versin. Öğrencilerimiz pahalı ulaşımdan kurtulsun.

“İL BAŞKANI MI BELEDİYENİN BASIN DANIŞMANI MI ?”

Her fırsatta dile getirdiğimiz doğruları yine dile getireceğiz. Öyle ki ne vakit Muğla Büyükşehir Belediyesi’nin beceriksizliğini dile getirsek il başkanlığından çok belediyenin basın danışmanı gibi çalışan, tek faaliyeti belediye başkanı tarafından eline tutuşturulan basın açıklaması ile bir şeyler ifade etmeye çalışan CHP ‘nin il başkanını karşımızda buluyoruz. Öyle zannediyoruz ki oturduğu koltuğun bedelini, kendisini o koltuğa getirene bu şekilde ödüyor.

“SAYIN ZEYBEKOĞLU’NUN ARASI TARİHLE İYİ DEĞİLDİR”

Basın açıklamasında tüm dünyada takdirle karşılanan bir sağlık sistemini eleştirmeye kalkan Sayın Zeybekoğlu’na Genel Başkanlarının geçmişine bir baksın diyeceğim fakat tarihle de arası pekiyi değil. O yüzden fazla değil sadece birkaç ay önce Adana’daki fuar alanını şehir hastanesi diyerek tüm ülkeyi kahkahaya boğan, katıldığı bir televizyon programında Muğla Büyükşehir Belediyesi’nin tüm ilçelere okullar yaptığını, hatta daha da ileri giderek bir okulun açılışını da kendisinin yaptığını iddia eden ve bu iddiası İle Muğla yaşayanlarını şoka uğratan genel başkanlarını hatırlatmak isteriz.

“GAFLARIN PARTİSİ CUMHURİYET HALK PARTİSİDİR”

Siz her ne kadar kabul etmeseniz de farkındasınız ki Gafların Partisi Cumhuriyet Halk Partisidir. Bu milletimizin takdiridir. Kâğıthane’ye, kağıttepe diyen, Mersin’i Güneydoğu’da zanneden ve daha nice gaflarına örnek verebileceğimiz bir genel başkan tarafından yönetilmektesiniz. Tüm bunların yanında Sayın Genel Başkanınızın zaman zaman doğruyu söylediğine de şahidiz. Zira İstanbul’daki referandum mitinginde yaptığı konuşmasında “Biz öyle Sayın Erdoğan gibi söz verip de sözümüzün arkasında duran bir insan değiliz!” diyerek bunu milyonlara ilan etmiştir.

Sayın Adem Zeybekoğlu’nun bizi anlayacak yeterliliğe sahip olduğuna inanmıyor fakat partisinin ilkesiz siyasetini güttüğünü de çok iyi biliyoruz. Nitekim CHP’li Engin Altay partisinin ilkesiz siyasetini “Hükümet dünyanın en doğru işini yapsa bile alkışlamayız” diyerek ortaya dökmüştü. Netice olarak biz sizi ilkeli bir siyasete davet ederek sizi zor durumda bırakmak istemiyoruz. Siz Muğla’ya getirdiğimiz ve getireceğimiz hizmetlerin Kanalizasyon konusunu çözün yeter.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
error: Content is protected !!