MARMARİS MANŞET

SOSYAL SORUMLULUK PROJELERİNE TAM DESTEK

SOSYAL SORUMLULUK PROJELERİNE TAM DESTEK

Enabirler AB ve sosyal sorumluluk projeleriyle birlikte Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi akademisyenlerinden tam destek geldi.

Engelli ve Aileleri Birliği Derneği Merkezimizin geçtiğimiz haftaki konukları Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Coğrafi Bilgi Sistemleri ve Uzaktan Algılama ve Araştırma Merkezi Müdürü  Doç Dr. Ceyhun Özçelik ve Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Muğla Meslek Yüksekokulu Müdürü Doç.Dr. Gökhan AYAZLAR, Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Turizm Fakültesi Öğretim üyesi Doç.Dr. Reyhan ARSLAN AYAZLAR, 0p. Dr Beyin ve sinir cerrahi Devlet Hastanesi Başhekim Yardımcısı Niyazi Taşkıran,  Elektrik  Mühendisi Selçuk Özler, Makine Mühendisi Hasan Engin, Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Turizm Fakültesi Bilim Uzmanı ve Menteşe Atatürk Anadolu ve Meslek Lisesi Yiyecek İçecek Hizmetleri Öğretmeni Rana Şat Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Öğrenci İşleri Daire Başkanlığı personeli Hayrettin Güler, Yönetim kurulu üyeleri ve dernek üyeleri birlikte, bir araya geldiler.

Tüm engelli bireylerimizin sorunlarına çözüm olabilmek adına Ab projesi olan Dijital Engelli Bilgi Sistemlerin oluşturulması ve engelli bireyler için  yapacakları sosyal sorumluluk projeleri görüşüldü. ENABİRDER Genel Merkezi Başkanı  Tulgay Hasar şöyle ifade etti “Birbirinden değerli hocalarımıza, nazik ziyaretlerinden dolayı şahzım ve   Dernek Yönetim Kurulu adına teşekür ediyor”.. Saygılarımızı sunuyoruz, Biz Birlikte güçlüyüz..Engelleri hep birlikte aşacağız ve engelli bireylerimizin görmeyen gözü, duymayan kulağı, yürüyemiyen ayağı olacağız,Sosyal sorumluluk Projelerimizle  Engelli Ailelerimizin yanında olacağız, Dernek felsefemiz,” Engel olmak yok destek olmak var. Diyor ve bu yolla engelli ve ailelerimizin sesi olmaya devam edeceğiz”…

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
error: Content is protected !!