MARMARİS MANŞET

STADYUM 2020’DE HAZIR

STADYUM 2020’DE HAZIR

AK Parti Marmaris İlçe Başkanı Osman Ülgen Gençlik ve Spor Bakanlığından Marmaris Şehir Stadyumu için 3 milyon liralık ödeneğin çıktığını bildirdi.

Marmaris stadyumu yenileniyor. AK Parti Marmaris İlçe Başkanı Osman Ülgen, Gençlik ve Spor Bakanlığından Marmaris Şehir Stadyumu için 3 milyon liralık ödeneğin çıktığını belirtti. Görüşlerine yer verilen Marmaris İlçe Başkanı Osman Ülgen, Muğla İl Başkanı Kadem Mete, Milletvekilleri Yelda Erol Gökcan ve Mehmet Yavuz Demir’in yoğun çabalarının sonucu sporseverlere müjdeyi vermenin mutluluğunu yaşadığını söyledi.

AK Parti Marmaris İlçe Başkanı Osman Ülgen“Seçim süresince Marmaris’e ziyarete gelen Gençlik ve Spor Bakanımız Sayın Mehmet Muharrem Kasapoğlu’na görüşmeler esnasında stadımızın durumunu anlatmıştık ve yetkilerimiz doğrultusunda gereken düzenlemenin yapılacağı sözünü de almıştık. Bugüne kadar geçen süreç de İl Başkanımız ve Vekillerimiz konunun, fizibilite dosyalarının ve talep ettiğimiz yenileme için gerekli ödeneğin takipçisi oldular. Ve sonuç olarak Marmaris şehir stadyumunun yenilenmesi için 3 milyon liralık ödenek çıkmış bulunmaktadır” dedi.

1500 KİŞİLİK TRİBÜN OLACAK

FİFA standartlarını uygun bir stadyum  yapacaklarını belirten Ülgen, “ İhale sürecinin ardından yapılacak olan yenileme çalışmaları sonucu FİFA standartlarında, aşırı sıcağa karşı yüksek dayanıklılık gösteren sentetik çimi, modern soyunma odaları, ışıklandırılması ve 1500 kişilik bir tribün çalışmasıyla Marmaris’e yakışır bir stadyuma sahip olacağız. 2020 -2021 Futbol sezonuna hazır bir şekilde gireceğiz. Önümüzdeki günlerde de Marmaris halkına farklı projelerin haberini vereceğimizi şimdiden söyleyebiliriz” diye konuştu.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
error: Content is protected !!