MARMARİS MANŞET

TAŞ DUVAR USTASI BABANIN VASİYETİ İŞ SAHİBİ YAPTI

TAŞ DUVAR USTASI BABANIN VASİYETİ İŞ SAHİBİ YAPTI


Marmaris’in bilinen siyasetçilerinden, geçmişte kapatılan Fazilet Partisi’nin son İlçe Başkanı merhum İsmet Çalık’ın oğlu Mehmet Ali Çalık, babasının ölümünden 11 yıl sonra vasiyeti yerine getirerek, baba mesleğinde işyeri açtı.
Sağlığında bütün kazanımlarını tek oğlu Mehmet Ali Çalık’ın geleceği için harcayan merhum  Başkan Çalık, oğluna vasiyet ettiği baba mesleği inşaat işini sürdürmesini göremeden 2009 yılında vefat etti.
Aradan geçen yıllar sonrasında oğul Mehmet Ali Çalık, Mehmet İnşaat adıyla muhtelif Tadilat, Boya Badana Su Tesisatı gibi tamamlayıcı işler yapacağı ofisinin açılışını; AK Parti Marmaris  İlçe Başkanı Ceyhun Gökmen ve İYİ Parti Marmaris İlçe Başkanı Ali Toksoy’la birlikte yaptı.
CHP Marmaris İlçe Başkanlığının gönderdiği çiçeğinin süslediği açılış sonrası bilgi veren Mehmet Ali Çalık; ” Rahmetli babam sağlığında bütün varlığını benim  iş yapabilmem için harcadı ve ölünceye kadar da işe benim sahip çıkmam için esnaflıkta ısrar etti. Sağlığında gençliğin verdiği duygularla sahip çıkamadığım vasiyetini, ancak ölümünden 11 yıl sonra yerine getirebiliyorum. Hepimiz için hayırlısı olsun.”
dedi.  

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
error: Content is protected !!