MARMARİS MANŞET

TEŞEKKÜR

TEŞEKKÜR

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla gazetemize yapılan kutlamalar çerçevesinde gazetemiz ziyaretçi akınına uğradı.

Marmaris’in vazgeçilmez gazetesi olan diğer belirli günler gibi 10 Ocak Dünya Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle de ziyaretçi akınına uğradı. Ziyaretlere gelemeyenler ise gönderdikleri çiçekler ile günümü kutladı.

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla gazetemize ziyaret eden, CHP Marmaris İlçe Başkanı Zekican Balcı ve yönetimine, Marmaris GİAD Yönetim Kurulu Başkanı Ali Toksoy ve yönetim kuruluna, Atatürkçü Düşünce Derneği Marmaris Şube Başkanı Dilay Uçar ve yönetim kuruluna, iş insanı Semih Fidan’a, Marmaris Ticaret Odası’na, Marmaris Deniz Ticaret Odası’na, Marmaris Esnaf Odası’na gazetemize çiçek gönderen Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Gürün’e, Marmaris Belediye Başkanı Mehmet Oktay’a, Muğla Valisi Esengül Civelek’e, Marmaris Kaymakamı Ertuğ Şevket Aksoy’a CHP Muğla Milletvekillerine, Ak Parti Muğla Milletvekillerine, Basın İlan Kurumu Muğla Şube Müdürü M. Ali Köseoğlu’na, İletişim Başkanlığı Muğla İl Müdürü Sezgin Sağun’a ayrıca telefonla ve mesaj yolu ile günümüzü kutlayan tüm okurlarımıza çok teşekkür ediyoruz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
error: Content is protected !!