MARMARİS MANŞET

TOPÇU: BİRLEŞİRSEK BAŞARIRIZ

TOPÇU: BİRLEŞİRSEK BAŞARIRIZ

Marmaris CHP İlçe Örgütü’nün 25 Kasım’da delege seçimleri ile başlayacak olan  ilçe kongresi için adaylar belli olmaya başladı. Kulislerde uzun zamandır adı geçen Cemal Topçu adaylığını resmen açıkladı. Kendisi için düzenlenen aday tanıtım toplantısında konuşan Topçu, Marmaris’te CHP olarak çok iyi bir şekilde örgütlenmeleri gerektiğini ifade ederek, eğer bölünürsek yok oluruz. Birleşirsek başarırız dedi.

Marmaris’te bir restaurantta CHP İlçe Başkanlığı için adaylığını açıklayan Cemal Topçu partililere seslendi.

“Kentimizin sorunlarına duyarlı olalım. Çocuklarımız, torunlarımız var bizim onlara borcumuz var. Bu sorunları aşmak için birlikte hareket etmeliyiz. Bu nedenle lütfen partimizi yalnız bırakmayalım. Herkesi sahip çıkalım. Ancak bununda bir şekilde başarabiliriz buda iyi bir örgütlenme. Bir çoğumuz birbirimizin iyi günün de kötü günün de ne durumda olduğunu bilmiyoruz. Birbirimizden çok kopuk yaşıyoruz. Bir birimize sahip çıkarak bu sıçramayı harekete geçirebiliriz.

Ön seçim delegelerinin tüzükten kaldırıldığını söyleyen Topçu, “Ön seçim delegeleri genel merkez tüzüğünde kaldırılmış durumda. Bizim delege seçme yöntemimiz şöyle; mesela Armutalan Mahallemizde yanılmıyorsam 66 delegemiz çıkacak. Bu 66 delegeyi de Armutalan Mahallesi belirleyecek. Hiçbir zaman ben ve arkadaşlarım belirleyici olmayacak. Bu ön seçimin tabanda olması iyi bir durum. Mahalledeki çalışma grubu dahil, üye arkadaşlarımızın bunun belirlemesini istiyoruz. İsteriz ki bütün gruplar bu şekilde yapsın. Onların tercihidir bir şey diyemeyiz. Bunun için çok iyi bir örgütlememiz gerekiyor. Bu örgütlenmenin temel faktörü Cumhuriyet Halk Partisidir. O yüzden de  biz diyoruz ki Marmaris’te çok iyi bir örgütlenmeye gitmemiz gerekiyor. Her 100 kişiye bir mahalle meclisi düşüyor. Eğer bölünürsek yok oluruz. Birleşirsek başarırız. Bizim hedefimiz birleşmek. Bu kaideyi uyan bu kaideyle ilgili çalışmak isteyen herkesle beraberiz.

“BAŞKANIMIZIN YANINDAYIZ”

Belediyemiz bizim Cumhuriyet Halk Partisi’nin belediyesidir. Her şekilde belediyemizin ve başkanımızın yanındayız. Çünkü partimizin başarısı belediyemizin başarısı ile doğru orantılıdır. Belediyemiz başarılı olursa partimizde o derecede başarılı olur” dedi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
error: Content is protected !!