MARMARİS MANŞET

Trafikte her yıl daha iyiye!

Trafikte her yıl daha iyiye!

Marmaris İlçe Emniyet Müdürlüğü Trafik Tescil Şube Müdürlüğü ekipleri trafik haftası kapsamında Ulusal Egemenlik Caddesi’nde “Evdeyim Ama Trafik Kuralları Aklımda” temalı broşür dağıtarak araç sürücülerini trafik kurallarına uyması konusunda uyarılarda bulundu.

Karayolu Trafik Haftası bu yıl 2-8 Mayıs tarihleri arasında korona virüs tedbirleri kapsamında kutlandı. Marmaris İlçe Emniyet Müdürlüğü Trafik Tescil Şube Müdürlüğü ekipleri “Karayolu Güvenliği ve Trafik Haftası” kapsamında broşür dağıtarak araç sürücülerini maske kullanımı, sosyal mesafeye  ve trafik kurallarına uymaları konusunda uyardı.

Trafik ekipleri bu yılki trafik haftasında İçişleri Bakanlığı Emniyet Genel Müdürlüğünce hafta dolayısıyla “Evdeyim ama trafik kuralları aklımda” temasının işlendiğini belirterek trafik haftası dolayısı ile yapılan uygulamalarda sürücülerin kurallara uymaları ve koronavirüse karşı maske takmaları konusunda uyarılarda bulunulduğunu belirtti. Ekipler, “ Covid 19 nedeniyle evde kaldığımız bu günlerde trafik kurallarını aklımızdan çıkarmayalım. İş, market alışverişi, ekmek ihtiyacı veya zorunlu diğer sebepler için dışarı çıktığımızda trafik kurallarına uygun hareket edelim. Kurallara uyalım, hem kendi can güvenliğimizi hem de başkalarının güvenliğini tehlikeye atmayalım” dedi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
error: Content is protected !!