MARMARİS MANŞET

TURUNÇLU DENİZCİLERE KIŞLAMA YERİ

TURUNÇLU DENİZCİLERE KIŞLAMA YERİ

Marmaris’in Turunç Mahallesinde, Taksi bot ve Gezinti Tenezzüh teknelerinin yıllardır süren kışlama sorununa çözüm bulundu. Ak Parti Marmaris İlçe yönetiminin girişimleri sayesinde Zümbüllü deresi uzun duvar mevkii bulunan hazineye ait 10 dönüm arazi teknelerin kışlık park edebilmesi için Turunç S.S. Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi’ne tahsis edildi.
Marmaris Ak Parti İlçe Başkanı Ceyhun Gökmen, İlçe Teşkilat Başkanı Anıl Berk, İlçe Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Başkanı Osman Ekinci, İlçe Tanıtım Medya Başkanı Bilge Özsoy beraberinde Marmaris Milli Emlak Müdürü Sezai Suda, ADM Elektik A.Ş. İl Muğla Bölge Müdürü Ali Karabıyık, ADM Elektirik A.Ş Marmaris İlçe Müdürü Hilal Samancı ve ADM Elektirik A.Ş. Operasyon Takım Lideri Nail Akkurt ile birlikte geçtiğimiz günlerde Turunç Mahallesine giderek incelemelerde bulundu.
Mahalle genelinde yaklaşık 40 teknenin kooperatife bağlı olduğunu belirten Turunç S.S. Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi Başkanı İsmet Çelik, “Turunç’da yaz aylarında faaliyet gösteren tekneci esnafımız kışlama için çok büyük sıkıntılar çekiyordu. Ak Parti İlçe Yönetimince yapılan girişimler neticesinde esnafımız yıllardır özlemini çektiği nizami kışlama yerine kavuştu. Sağ olsun Mal müdürlüğümüz de 10 dönümlük bu alanı teknelerin kışlaması için kooperatifimize tahsis etti. Bu alana sadece, kooperatifimize bağlı Taksi botlar ve 15 metreye kadar olan Gezinti Tenezzüh tekneleri kışlama amaçlı park edebilecek” dedi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
error: Content is protected !!