MARMARİS MANŞET

ÜNLÜLERİN TERCİHİ MARMARİS!

ÜNLÜLERİN TERCİHİ MARMARİS!

Tatil için Marmaris’i tercih eden ünlüler kervanına Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın TİPİ’si ünlü oyuncu Savaş Özdemir’de katıldı.

MARMARİS’E ÜNLÜ YAĞIYOR!
Türkiye’nin en izole şehirlerinin başında gelen Marmaris, birbirinden ünlü isimleri ağırlamaya devam ediyor. Ege’nin en uzun ve en temiz sahil şeridine sahip ilçe geçtiğimiz günlerde Şahan Gökbakar, Barış Arduç, İbrahim Çelikkol, Engin Öztürk, Demet Özdemir, Arda Turan ve Kenan İmirzalıoğlu’nu ağırlamıştı.
DÜNYANIN EN GÜZEL ŞEHRİ
Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın TİPİ’si ünlü oyuncu Savaş Özdemir annesi Hatice hanım ile birlikte
tatilini Marmaris’te geçiriyor. Kendini ‘Deniz Tutkunu’ olarak tanımlayan Özdemir; ‘’Dünyanın bir çok şehrinde bulundum ancak muhteşem doğası, huzurlu ortamı ve kalitesiyle Marmaris’e vuruldum. Daha önce de bir kaç kez geldiğim Marmaris’i yine aynı şekilde hiç bozulmamış olarak görmek beni çok mutlu etti. Ciddi anlamda böylesine etkileyici bir şehirde yatırım yapma, yerleşme planları yapmaya bile başladım’ dedi.
MANŞETİ ZİYARET ETTİ
Ünlü oyuncu Savaş Özdemir annesi Hatice hanım ile birlikte gazetemiz Manşet’e de konuk oldu. Gazetenin imtiyaz sahibi Arif Çataroğlu ve Yazıişleri Müdürü Cihan Altut’un misafir ettiği Savaş Özdemir, halen oyuncusu olduğu Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin ağustos ayında motor diyeceği bilgisini paylaşırken, yeni projeleri hakkında da açıklamalarda bulundu.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
error: Content is protected !!