MARMARİS MANŞET

VALİ CİVELEK, MARMARİS’TE MUHTARLARLA BULUŞTU

VALİ CİVELEK, MARMARİS’TE MUHTARLARLA BULUŞTU

Muğla Valisi Esengül Civelek, Marmaris’te muhtarlarla düzenlenen toplantıda bir araya geldi. Civelek, “Korona virüsle mücadele sürecinde siz değerli muhtarlarımız iş birliği, gönül birliği ve elbirliği ile vatandaşlarımızın tüm ihtiyaçlarını gidermenin gayreti, çabası içerisinde olduk. Muhtarlarımıza süreçteki katkıları için teşekkür ediyorum. Aynı gayretin ve çabanın normalleşme sürecinde de devam edeceğine inanıyorum.” dedi.

Vali Esengül Civelek başkanlığında gerçekleşen toplantıya; Marmaris Kaymakamı Ertuğ Şevket Ersoy, Marmaris Belediye Başkanı Mehmet Oktay, il ve ilçe kurum amirleri ile mahalle muhtarları katıldı.

Toplantının açılışında konuşan Vali Civelek, korona virüsle mücadele kapsamında ara verilen muhtarlar buluşmasına Marmaris’te yeniden başlamaktan duyduğu memnuniyeti dile getirerek, toplantının açık alanda gerekli tedbirler alınarak gerçekleştirildiğini ifade etti. Vali Civelek, “Bir önceki toplantıda muhtarlarımız tarafından dile getirilen ihtiyaçlar, talepler ilgili kamu kurumları tarafından mümkün olduğunca, şartlar elverdiğince yerine getirilmiştir. Hepimizin amacı ve önceliği vatandaşımızın huzuru, mutluluğu, yaşam kalitesinin iyileştirilmesi. Bu kapsamda da var gücümüzle vatandaşlarımıza en iyi kamu hizmetini sunmanın gayreti ve çabası içerisindeyiz.” Dedi. Korona virüsle mücadele kapsamında muhtarların özveriyle görev yaptığını ifade eden Vali Civelek, “Korona virüsle mücadele sürecinde siz değerli muhtarlarımız iş birliği, gönül birliği ve elbirliği ile vatandaşlarımızın tüm ihtiyaçlarını gidermenin gayreti, çabası içerisinde olduk. Muhtarlarımıza süreçteki katkıları için teşekkür ediyorum. Aynı gayretin ve çabanın normalleşme sürecinde de devam edeceğine inanıyorum.” dedi. Toplantıda tek tek söz alan muhtarlar mahalleleri ile ilgili ihtiyaç ve taleplerini iletiler. Muhtarlar pandemi sürecinde kamu kurum ve kuruluşları tarafından tüm ihtiyaçlarının giderildiğini ifade ederek, memnuniyetlerini dile getirdi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
error: Content is protected !!