MARMARİS MANŞET

“VATANDAŞLARIMIZIN İÇİNDE OLMAYA DEVAM EDECEĞİZ”

“VATANDAŞLARIMIZIN İÇİNDE OLMAYA DEVAM EDECEĞİZ”

CHP Marmaris İlçe örgütü mahalle ziyaretlerini sürdürüyor. Cumartesi günü Osmaniye Mahallesine yapılan ziyarete CHP Muğla Milletvekili Süleyman Girgin, Marmaris Belediye Başkanı Mehmet Oktay, CHP ilçe Başkanı Av. Zekican Balcı ve partililer katıldı.

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Marmaris ilçe örgütü parti çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Mahallerlerde yaşayan vatandaşların sorunlarını  dinlemek çözüm önerilerinde bulunmak ve mahalleledeki sorunları yerinde tespit etmek amacı ile  köy ziyaretleri devam ediyor.

“VATANDAŞLARIMIZIN İÇİNDE OLMAYA DEVAM EDECEĞİZ”

Ziyaretler ile ilgili bilgi veren CHP Marmaris İlçe Başkanı Zekican Balcı, “Milletvekillerimiz ile birlikte köylerimizi ziyaret etmeye devam ediyoruz. Bugün Osmaniye köyüne gideceğiz. Burada tek tek bütün haneleri zamanımız yettiğince vatandaşlarımızla bir araya geleceğiz. Biz vatandaşlarımızın içinde olmaya sorunlarını yerinde tespit edip vatandaşlarımıza ziyaret etmeye devam edeceğiz. Milletvekilimiz Süleyman Girgin’in bu dönemde bizimle birlikte üçüncü ziyareti olacak” dedi.

“VATANDAŞIMIZI DİNLEYECEĞİZ”

Marmaris ziyaretleri hakkında açıklamalarda bulunan CHP Muğla Milletvekili Süleyman Girgin, tüm il ve ilçe örgütlerinin pandemi sürecinde vatandaşların sıkıntılarını görmek için sahada çalışmalarını aralıksız sürdürdüğünü ifade etti. Girgin, “ Muğla İl örgütümüz gerçekten her gün sahada Genel başkanımızın özellikle bu pandemi süreci içerisinde mağdur olan kesimlerin derdini dinlemek, sorunlarını çözmek ve çözülmüyorsa da dile getirmek anlamında talimatı var. Bugün daha önceki günlerde olduğu gibi Marmaris İlçe Örgütümüzün yaptığı program dahilinde Marmaris’te köylerimize giderek vatandaşlarımızı dinleyeceğiz. Onların sorunlarını gerek yerelde gerekse Ankara’da dile getirmek için halkın içinden çıkmayacağız. Burası bir turizm bölgesi. Bu anlamda sektörün yaşadığı sıkıntılar ile ilgili bizler milletvekilleri olarak bir çok soru önergesi ile bunları dile getirmeyi gayret ediyoruz.

Son zamanlarda bölgemizde narenciye üreticileri sıcaklıkların ani yükselmesinden kaynaklı bir afet yaşandı. 15 Mayıs-25 Mayıs arasında yaşanan afetlerle ilgili 18 ilimizde şuanda milletvekillerimiz çalışmalar yapacak. Kısacası bizler kimin ayağına diken battı, kimin başı ağrıdı ise CHP onların yanında olmaya sorunlarını çözüm aramaya devam edecek. Amacımız bugün köylerde vatandaşlarımız ile buluşmak” dedi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
error: Content is protected !!