MARMARİS MANŞET

YASAĞA RAĞMEN PİKNİK

YASAĞA RAĞMEN PİKNİK

Korona virüsü tedbirleri kapsamında piknik yapmak yasak olmasına rağmen, duyarsız vatandaşlar akın akın Kanyona’a geldi

YEDİLER, İÇTİLER PİSLİKLERİNİ BIRAKTILAR

Marmaris İçmeler Kanyon’da piknik yapmak yasak olmasına rağmen bazı kendini bilmez vatandaşlar, piknik yapıp üstüne birde pisliklerini bıraktılar

İçmeler Kanyon’da yasak olmasına rağmen bazı vatandaşlar piknik yapması dikkatlerden kaçmadı. Covid-19 tehdidine aldırış etmeden, yasak olmasına rağmen bile bile pikniğe giden sorumsuz vatandaşların bıraktığı çöpler utanç verici görüntüler ortaya çıkardı. Yedikleri yemeklerin artıklarını bile toplamayan sorumsuz kişiler, yedikleri yerde çöplerini bırakıp kaçtı.

20 yaşından küçük olanların da sokağa çıkma yasağına uymadığı görüldü. Çocuklar bazı çocuklar bisiklete binerken bazı çocuklar ise futbol oynadılar.

YASAĞA RAĞMEN PİKNİK

İçişleri Bakanlığı’nın korona virüs tedbirleri kapsamında piknik yapmak ve balık tutmak yasaklanmıştı. Yasağa rağmen Kanyon’a gelen bir çok vatandaşlar piknik yaparken görüntülendi. Korona virüs tedbirleri kapsamında 20 yaşından küçük olan vatandaşların sokağa çıkması da yasaklanmıştı. Ancak bazı aileler çocuklarını da piknik alanına getirdiler. Yetkililer salgın hastalık nedeniyle devletin aldığı kararlara uyulmasının vatandaşların can güvenliği açısından çok önemli olduğunu belirterek bu konuda tüm vatandaşları duyarlı olmaya çağırdı.

SONUMUZ AMERİKA’DAN KÖTÜ OLACAK

Covid-19 salgınının büyük bir tehdit olduğunu belirten bir vatandaş, “Marmaris halkı korona virüs nedeniyle yasaklanan piknik alanına hiç aldırış etmeden akın ediyor. İnsanlar tatile gider gibi kanyona koştu. Yetkililerimiz bu konuda duyarlı davranıp, bir şey yapmalılar. Bu vatandaşlar acilen uyarılmalı. Allah muhafaza, böyle gidersek sonumuz Amerika’dan daha kötü olacak” dedi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
error: Content is protected !!