MARMARİS MANŞET

YASAKLAR YİNE TURİZMCİYİ VURDU!

YASAKLAR YİNE TURİZMCİYİ VURDU!

Liselere Giriş Sınavı nedeniyle 81 ilde uygulanan sokağa çıkma yasağı en çok turizmcileri etkiledi.

Ege’nin en uzun sahil şeridine sahip olan Marmaris’te sokağa çıkma kısıtlaması nedeniyle tatilciler denize giremeyen tatilciler otellerin havuzlarına akın etti.

TURİZMCİLER İSYAN ETTİ!

İçişleri Bakanlığı tarafınca LGS sınavına girecek öğrenciler için yayımlanan genelgeyle 81 ilde alınan kısıtlama kararı 20 Haziran Cumartesi günü saat 09.00 ile 15.00 saatleri arasında uygulandı. Dünyayı saran Koronavirüs nedeniyle hala beklediği hareketliliği yakalayamayan Marmaris’te, virüse karşı tüm önlemleri alarak tesislerini hizmete açan otel sahipleri uygulanan bu kısıtlamalardan mağdur olduklarını ifade ediyor. Salgın nedeniyle kısıtlı sayıda misafir ağırlayabildiklerini belirten turizmciler, ‘’Gelen misafirlerimiz zaten ya günübirlik ya da birkaç günlüğüne geliyor. Geldiklerinde kısıtlamayla karşılaşan tatilcilerimiz doğal olarak ‘Dünya’nın İncisi’ diye tabir ettiğimiz Marmaris’ten memnun ayrılmıyorlar’’ şeklinde konuştu.

HAVUZDAN DENİZİ İZLİYORLAR!

Marmaris’te bulunan bir çok denize sıfır otelin havuzları dolup taşarken, işletmeciler; ‘’Ege’nin en temiz ve en uzun sahil şeridine sahip Marmaris’te kısıtlamalar nedeniyle denize giremeyen, alışveriş yapamayan tatilciler, zorunlu olarak havuzlarımızdan yararlanmak durumunda kalıyorlar. Bir çok tatilcimizin ortak şikayeti ise ‘dünyanın en güzel denizi bir metre uzağımızda ve biz havuzdan denizi izlemek zorunda kalıyoruz’ şeklinde oluyor.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
error: Content is protected !!