MARMARİS MANŞET

Yatağan Berberlerinde Yoğun Denetim

Yatağan Berberlerinde Yoğun Denetim

Yatağan İlçesinde bulunan berber ve kuaför dükkanları yoğun bir şekilde denetlendi.
Yatağan ilçesinde büyük bir kararlılıkla sürdürülen yeni tip koronavirüs (Covid-19) salgın hastalığı ile etkin mücadele kapsamında gerçekleştirilen denetimler hız kesmiyor. Bu bağlamda ilçe merkezinde bulunan cadde ve sokaklarda denetimler en üst seviyeye çıkartılırken, İlçe Kaymakamlığının koordinesinde İlçe Emniyet Müdürlüğü, İlçe Belediye Başkanlığı, İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü ile İlçe Sağlık Müdürlüğü görevlileri tarafından gerçekleştirilen denetimlerin büyük bir kararlılıkla yerine getirildiği görülüyor. Büyük kararlılıkla gerçekleştirilen denetimlerin adreslerinden birisi de berber ve kuaför dükkanları oldu.
Denetimler esnasında alınan tedbirlere uymayan vatandaşlara İlçe Hıfzıssıhha Kurulu kararı gereği idari işlemler yapılıp para cezaları yazılırken, görevlilerin son derece kararlı oldukları gözleniyor.
Görevliler Yatağan İlçesi genelinde Koronavirüs (Covid-19) salgın hastalığı ile etkin mücadele kapsamında alınan tedbirlere uymayan çok sayıda işyeri sahibine, işyeri çalışanlarına ve vatandaşlara idari işlem yapılıp para cezalarının yazıldığını özellikle belirttiler. Yetkililer aynı şekilde denetimlerin aynı kararlılıkla sürdürüleceğinin ve alınan tedbirlere uymayan vatandaşlara İlçe Hıfzıssıhha Kurulu kararı gereği idari işlemler yapılıp para cezalarının yazılmaya devam edeceğini dile getirdiler.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
error: Content is protected !!