MARMARİS MANŞET

Yatağan Kaymakamından Emniyete Ziyaret

Yatağan Kaymakamından Emniyete Ziyaret

Yatağan Kaymakamı Onur Kökçü İlçe Emniyet Müdürlüğünü ziyaret etti.
Yatağan İlçe Emniyet Müdürlüğünü ziyaret eden Kaymakamı Onur Kökçü ‘yü İlçe Emniyet Müdürlüğü girişinde Emniyet Müdürü Tümer Yılmaz karşıladı. Karşılama sonrasında İlçe Emniyet Müdürlüğü ana binasında Koronavirüs (Covit 19) salgın hastalığı ile etkin mücadele kapsamında alınan tedbirler hakkında bilgi alan Kaymakam Kökçü, Kent Güvenliği Yönetim Sisteminin de bulunduğu haber merkezini gezdi.
Hatıra fotoğrafının da çektirildiği ziyarette, sosyal mesafenin korunduğu ve maskelerin takıldığı gözlendi. Ziyarette İlçe Emniyet Müdürlüğü görevlileri tarafından Koronavirüs (Covit 19) salgın hastalığı ile ilgili olarak Yatağan İlçesi polis sorumluluk alanında alınan tedbirler ve gerçekleştirilen denetimler hakkında da bilgiler alan Kaymakam Kökçü, salgın hastalıkla mücadele aynı kararlılığın sürdürülmesi talimatını verdi.
Bilindiği gibi ülkemiz genelinde olduğu gibi Yatağan İlçesi genelinde de Koronavirüs (Covit 19) salgın hastalığı ile etkin mücadele kapsamında alınan tedbirlere uyulmamasından dolayı vatandaşlara çok miktarda idari para cezası uygulanmıştı.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
error: Content is protected !!