Çarşı esnafından Gökhan Ekin’e tam destek

Marmaris Esnaf ve Sanatkarlar Odası başkanlığı seçim çalışmaları üç aday arasında hız kesmeden devam ediyor. Şimdi mevcut Başkan Mehmet Ayyıldız, Nuri Erden ve Gökhan Ekin kongrede esnafın geleceği için yarışacak.

Önceki hafta adaylığını açıklayan genç iş insanı Nuri Erden’in ardından, Marmaris Esnaf ve Sanatkarlar Odası Denetim Kurulu Başkanı Gökhan Ekin’de adaylığını sosyal medya adresinden duyurdu. Ardından geçtiğimiz gün esnaf ziyaretlerinde bulundu. Gün boyunca Marmaris Kapalı Çarşı ve Tepe Mahallesindeki esnafları ziyaret etti.

Ziyarette esnaflarla tek tek ilgilenen başkan adayı Gökhan Ekin, esnafa işlerinde bereketli kazançlar dileyerek kendini tanıtıp destek istedi. Kalabalık bir grup halinde başkan adayı Gökhan Ekin’i gören bazı esnaflar ise Gökhan Ekin’i desteklediklerini belirterek, “Gökhan Hoca kazanacak” dedi.

 Kazanmak için yola çıktıklarını ifade eden Ekin yaptığı açıklamasında, “Arkadaşlarımızla çıktığımız bu davada sonuna kadar gideceğiz. Esnafın halinden esnaf olan anlar. Yönetim ve Denetim Kurulumuzu, Marmaris esnaf ve sanatkarının tamamını temsil edecek, ortak paydasının sadece ‘Esnafın alın teri hakkını” dikkate alarak oluşturduk” dedi.

- Marmaris Manşet Gazetesi, Gündem bölümünde yayınlandı
https://marmarismanset.com/foto/8214013/carsi-esnafindan-gokhan-ekine-tam-destek