Şoförler Odasın’da Yeni Başkan Bülent Kalaycı Oldu

Marmaris Belediyesi Çok Amaçlı Salonda yapılan kongrede İbrahim Tarım, Orhan Can ve Bülent Kalaycı olmak üzere üç aday yarıştı. Katılımın yoğun olduğu kongrede Bülent Kalaycı 379, İbrahim Tarım 243 , Orhan Can 78 oy aldı.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunmasıyla başlayan kongrede divan oluşturdu, mali rapor ve çalışma raporu okunup ibra edildi.

 Ardından Oda Başkanı İbrahim Tarım, Başkan Adayı Bülent Kalaycı ve Orhan Can birer konuşma yaptı. Konuşmaların ardından seçime geçildi. Katılımın yüksek olduğu seçimde kırmızı liste ile giren Bülent Kalaycı 379 oy alarak başkanlık görevine seçildi. 

Seçimler sonrasında değerlendirme yapan kendisine oy veren ve vermeyen tüm esnaflara teşekkür eden Bülent Kalaycı, “ Bu seçimi Marmaris kazandı. Marmaris’e kesinlikle şeffaflık gelecek. Sosyal medyada ve bilbordlarda duyurusunu yaptığımız projelerin hepsini gerçekleştireceğiz. Hepinizi çok seviyorum” dedi.

Yönetim kurulu üyeleri

Bülent Kalaycı, Mert Baykara, Adem Demir, Mustafa Kızılca, İbrahim Demirtaş, Niyazi Kuşcu, Erkan Efe, Ferat Acar, Hasan Sarıdüz,

Denetim kurulu üyeleri: Şenol Selçuk, Şeref Önel, Yusuf Şener Ege

- Marmaris Manşet Gazetesi, Gündem bölümünde yayınlandı
https://marmarismanset.com/video/9080136/soforler-odasinda-yeni-baskan-bulent-kalayci-oldu