MARMARİS MANŞET

YILIN EN İYİLERİ GALA GECESİNDE BULUŞTU

YILIN EN İYİLERİ GALA GECESİNDE BULUŞTU

Türkiye Otomobil Sporları Federasyonu (TOSFED)  Gala gecesi 21 Aralık akşamı İstanbul’da Emek Sahnesi’nde gerçekleştirildi.2019 sezonunda branşlarında dereceye giren sporcu ve takımların ödüllerinin dağıtıldığı törende TOSFED Onursal Başkanı Serkan Yazıcı, Fransa şampiyonluğunu bu yıl da tekrarlayan ve Porsche Süper Kupa’da ilk sezonunda genel klasman ikincisi ve çaylak şampiyonu olan, tüm bu başarılarının ardından Porsche desteği alarak ilk Türk pist fabrika pilotu olmayı başaran milli sporcu Ayhancan Güven’e özel ödülünü verdi.

    TOSFED Başkanı Eren Üçlertoprağı ve Yönetim Kurulu üyelerinin ev sahipliğinde gerçekleşen 2019 TOSFED Gala Gecesi’nde Otomobil sporlarının 2019 sezonunda branşlarında dereceye giren sporcu ve takımların ödülleri dağıtıldı. Törene spor, iş ve cemiyet hayatından birçok isim katıldı.

    Spor Genel Müdürlüğü Genel Müdür Yardımcısı Murat Kocakaya, Türkiye Turing Otomobil Kurumu Başkanı Dr. Bülent Katkak ve TOSFED yönetim kurulu üyeleri ile üst düzey yöneticileri, ralli, pist, offroad, trial, karting, drift, tırmanma, rallikros ve klasik otomobil branşlarındaki ulusal şampiyonlarda dereceye giren sporcu ve takımlar ödüllerini verdiler.

Federasyon Başkanı Eren Üçlertoprağı sponsor firmalara, yurt dışında yarışan sporculara, organizatör kulüplere, il temsilcileri ve il gözetmen kurulları ile geçmiş yıllarda Türkiye Ralli Şampiyonu olan sporcular ve bu yıl otomobil sporlarında 50.yılını kutlayan Haydar Güçlü’ye teşekkür plaketlerini takdim etti.

     Gecede TOSFED Onursal Başkanı Serkan Yazıcı da, Porsche Kupası Fransa şampiyonluğunu bu yıl da tekrarlayan ve Porsche Süper Kupa’da ilk sezonunda genel klasman ikincisi ve çaylak şampiyonu olan, tüm bu başarılarının ardından Porsche desteği alarak ilk Türk pist fabrika pilotu olmayı başaran milli sporcu Ayhancan Güven’e bir özel ödül verdi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
error: Content is protected !!