MARMARİS MANŞET

YUNUS NADİ CADDESİ’NE NEŞTER

YUNUS NADİ CADDESİ’NE NEŞTER

Marmaris Belediyesi Fen İşleri ekibi girilmedik cadde bırakmıyor. Bu kez de Yunus Nadi Caddesi’nde Adliye Kavşağı – Ayhanlar Caddesi girişi arasındaki 400 metrelik mesafede yol, üst yapı yenileme ve çevre düzenleme çalışmaları başlatıldı. Bittiğinde cadde modern ve estetik görünüme kavuşacak.

Marmaris Belediyesi, ilçenin sorunlu bölgelerine neşter vurmaya devam ediyor. Belediye Fen İşleri ekipleri bu kez Yunus Nadi Caddesi’nde çalışmaya başladı. Adliye Kavşağı’ndan başlayarak Ayhanlar Caddesi girişine kadar devam eden 400 metre uzunluğundaki güzergahta yol, üst yapı yenileme ve çevre düzenleme çalışması için kazma vuruldu.

MODERN GÖRÜNÜM

Toplam 7500 metrekarelik yol düzenlemesi kapsamında bisiklet yolu, çelik hasırlı beton alt temel yapılmak suretiyle asfalt araç yolu, cep otoparkları, çiçeklikler, görme engelli vatandaşların kent içerisinde güvenle hareket etmelerini sağlayacak hissedilebilir yüzey uygulamalı kaldırım çalışmaları ve rampaları, yağmur suyu tahliye hatları ve ızgaraları, yükseltilmiş yaya geçidi ve kasislerin yapımı gerçekleştirilecek. Çalışma bittiğinde yol modern bir görünüme kavuşacak.

TÜM NOKTALARA MÜDAHALE

Yolun yapımını 1 Nisan 2021 tarihine kadar tamamlamayı hedeflediklerini söyleyen Marmaris Belediye Başkanı Mehmet Oktay, “İlçemizde sorunlu tüm noktalara sırasıyla müdahale ediyoruz. Hedefimiz üst yapısı yenilenmiş ve modern hale getirilmiş bir Marmaris. Bunun için de tüm ekiplerimizle elimizden gelen gayreti gösteriyoruz” dedi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
error: Content is protected !!