MARMARİS MANŞET

Yurt Eğitim Sen Muğla İl Temsilciliğine Gökhan Taşer atandı

Yurt Eğitim Sen Muğla İl Temsilciliğine Gökhan Taşer atandı

Yurt Sendikaları Konfederasyonuna bağlı Yurt Eğitim Sen Muğla İl Temsilciliğine Genel Merkez Yönetim Kurulu kararıyla atanan Gökhan Taşer atandı.

Gökhan Taşer ve yönetim kurulu atanır atanmaz çalışmalarına başladılar. Başkan Taşer yaptığı açıklamasında; “Muğla İl Temsilciliği olarak Temel hedeflerimiz sendika üyelerinin haklarını korumak ve daha iyi çalışma şartları elde etmektir.  Sosyal ve kültürel açıdan gelişimin kaçınılmaz olduğunu, bu gelişim esnasında kamu çalışanlarının güçlü kalması gerektiği gibi, Sendika üyelerinin de maddi ve manevi imkânlarını da yükseltmenin gayreti içinde olacağız. Hak ararken kimsenin hakkına girmeyeceğimiz, üyelerimizin daha iyi şartlarda çalışması için elimizden geleni yapmaya gayret göstereceğiz.”dedi.

Başkan Taşer sözlerini şöyle tamamladı: “Kamuda çalışan 657 tabi devlet memurları sendikamıza üye olmaktan çekinmesinler. Bizim mücadelemiz Devletimize, Vatanımıza ve Bayrağımıza layık bir şekilde ülkemize hizmet etmektir. Diğer sendikalardan farkımız üyelerimizi sendikamızın üyesi olarak değil, sendikamızın asıl sahipleri olarak görüyoruz. Biz birlikte güçlüyüz. Büyük bir onurla yürüteceğim Muğla il temsilciliği görevini şahsıma tevdi eden Genel Başkanımız Hakan Çeliksoy başta olmak üzere, genel merkez yönetim kuruluna teşekkür ediyorum” Sen yoksan bir eksiğiz”.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
error: Content is protected !!